Kargo Sigortası

KARGO SİGORTASI NEDİR?

Tüm taşıyıcılar için asgari miktarda sigorta sağlamak yasaya tabidir. Ancak, taşıyıcı sorumluluğu çok sınırlı kargo sigortası kapsamı sağlar ve doğal afetler veya transit kazalar gibi öngörülemeyen bir durumda, nakliyeciler hazırlanabilir ve sevkiyatlarını kayıp, hırsızlık veya hasarlara karşı korumak için tam kargo sigortası talep edebilir.

Son yıllarda, küresel mal taşımacılığında ortaya çıkan bir takım beklenmedik durumlar ortaya çıkmıştır.

Kargo Sigortası, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yükünüzün değerini korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Kargo sigortası talepleri, mallarınızı hem yurtiçinde hem de yurtdışında taşırken içinizin rahat olmasını sağlayan özel ve profesyonel bir ekip tarafından ele alınır.

Hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve depo çözümleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir lojistik çözümleri paketi sunan tedarik zinciri ortağınız olarak, yük gönderilerinizin nakliyesi boyunca herhangi bir sorun olması durumunda yükünüzün tamamen kapsanmasını sağlayacak tüm risk kargo sigortası kapsamını sunuyoruz. Kayıp veya hasar durumunda, kapsamlı kargo sigortanız değerli yükünüzün tüm masraflarını karşılayacaktır.

Öngörülemeyen olaylar ya da sigorta riski kapsamıyla ilgili farklı sorumluluk türleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir, kargo sigortası kapsamı konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek adına temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

Uniq Group © 2020