Havayolu Taşımacılığı

ULUSLARARASI VEYA YURTİÇİ HAVA TAŞIMACILIĞI ÇÖZÜMLERİNE İHTİYACINIZ MI VAR?

Standart uluslararası ve yurtiçi hava kargo yeteneklerimize ek olarak, özel navlun gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Hava kargo uzmanlarımız, hava kargo taşımacılığı zorluklarınızı anlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun maliyetli bir çözüm sunmak için sizinle ve lojistik ekibinizle yan yana çalışacaktır.

Charter Uçuşları: Hava kargo gönderilerinizin boyutu veya ağırlığı ne olursa olsun, yükünüzü son varış noktasına problemsiz olarak teslim edebiliriz.


Kritik Zaman: Aciliyet duygusu ile zaman açısından kritik hava kargo ekiplerimiz, yükünüzün istediğiniz yere zamanında güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır.


Elde Taşımacılık: Acil zamana duyarlı hava kargo gönderileri için, yurtiçi ve uluslararası el taşıma kargo hizmetleri ayarlayabiliriz.


Sıcaklık Kontrollü: Sıcaklık kontrollü hava kargo kargo konteynırları, kargo ambar yerleşimi ve sıcaklık izleme kullanarak kontrollü bir iklim gerektiren ürünler için, hava kargo taşımacılığınız için sıcaklık stabilitesini sağlayabiliriz.

Uniq Group © 2020