Denizyolu Taşımacılığı

Müşterilerimiz her şeyden çok dünyayı kendi bakış açılarından anladığımızı biliyor ve onları ve işlerini desteklemek için çalışıyoruz. Karmaşık gönderiler için en iyi programı bulmaktan en iyi organize etme yöntemini seçmeye kadar yaptığımız; yükleri bölme veya paylaşma; diğer katma değerli hizmetlerin entegrasyonu; sürekli güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak. Basitçe söylemek gerekirse – müşterileri hayal kırıklığına uğratmıyoruz.
 

Tüm Konteyner Yükleme (FCL)
Tüm hatlarla uzun zamandır devam eden ilişkilerimiz, gemilerde yer açmak ve işe yarayacak çizelgeleri rekabetçi fiyatlarla bulmak için ideal bir konumda olduğumuzu görebiliyoruz. FCL hizmetlerimiz, gönderi durumunuzun görünürlüğünü elde etmenizi sağlayan web tabanlı izleme sistemleri tarafından desteklenir.


Parsiyel Yükleme (LCL)
Konteyner yükü servislerimiz, değişen gereksinimlerinizi güvenilir ve kontrol altında karşılama esnekliği sağlar. Kendi konsolidasyon hizmetlerimizi veya daha karmaşık gönderiler için Çok Ülkeli Konsolidasyon Hizmetlerimizi (MCCS) sunmak, navlun maliyetlerini ve sevkiyat sürelerini yönetmenize yardımcı oluyor.


Konteynere Bindirilmemiş Kargo

  • Limanda kargo hazırlığı kontrolleri
  • Yükleme denetimi
  • Liman kaptanı hizmeti


Lojistik Teknolojisi 
Konteynersiz, büyük boyutlu endüstriyel ekipman ve büyük makine parçaları tedarik zincirinde kendi taşıma ve istifleme zorluklarını gösterir. Uniq Group, dünya çapında güvenli ve güvenilir hareket sağlamak için deneyim ve beceri çeşitliliğine sahiptir. Hizmetler şunları içerir: Her zaman bir şeyler yapmanın daha iyi yollarını arıyoruz ve kontrollü atmosfer (CA) teknolojisi ile taşımacılığın geliştirilmesi de dahil olmak üzere lojistik teknolojisindeki yeniliklerin geçmişine sahibiz.


Proje Kargo
Özel Proje Kargo Ekibimiz, tüm ulaşım modlarında derin deneyime sahiptir. Buna karşılık, konseptten planlamaya ve nihai uygulamaya kadar en karmaşık proje yükünü ele almak için yerel uygulamalı uzmanlıktan yararlanırlar.


Isı Kontrollü
Ortam ve sıcaklık kontrollü konteynerlerimizin ve depolarımızın gıda, uzay ve yüksek teknoloji gibi endüstrilerin en zorlu gereksinimlerini karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Bütçe çözümü, hızlı bir çözüm veya her ikisinin bir kombinasyonu da dahil olmak üzere benzersiz gönderim ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli seçenekler mevcuttur.

Uniq Group © 2020